Salon Urody BLISS
ul. Św. Bonifacego 92 lok. U-12 (200 m od Sadyba Best Mall).
Tel. (22)3703350

Strona głowna-Zabiegi

 Pracujemy na kosmetykach najlepszych marek do stylizacji włosów:


 
    
 Również w stałej sprzedaży w salonie.

 


 

NOWOŚĆ!!!

 
Zabieg Kapilarny - BOTOX4HAIR
 
 • Odmładza włosy przywracając im nawilżenie, sprężystość i blask.
 • Ułatwia ich czesanie.
 • Redukuje puszystość i kędzierzawość
 • Odbudowuje włosy zniszczone.
 • Zapewnia trwały efekt (od 4 do 12 tygodni).

Zabieg nie jest zalecany dla kobiet ciężarnych i karmiących.
Dla podtrzymania efektu w salonie dostępne są preparaty do stosowania w domu.
Czas trwania zabiegu zależy od stanu zniszczenia włosów  2-3h.
 
Pojedyńczy zabieg Botox4Hair - 350zł
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=iGpoGW2mdlk
 
  


 
Koloryzacja DADO
- nowa technika koloryzacji, pozwalająca osiagnąć poziome refleksy, koloryzacja 3D, koloryzacja ton w ton, efekt włosów rozjaśnionych słońcem. Gwarantuje wspaniały efekt zarówno na włosach krótkich, jak i długich. Świtene rezultaty przy koloryzacji Ombre Hair. To wsztstko możemy uzyskac dzięki silikonowym kostkom nakladanym na końcówki włosów.
 Jako jeden z nielicznych salonów w Warszawie oferujemy Państwu:

 
JAPOŃSKĄ KURACJĘ MIST - NA BAZIE KWASU HIALURONOWEGO I MORSKICH ROŚLIN - 60zł

 
 • dedykowana jest włosom i skórze głowy
 • włosy stają się sprężyste o zwiększonej objętości
 • wlosy łatwiej się rozczesują i układają
 • włosy są dlużej świeże, bez efektu obciążenia
 • skóra glowy normalizuje się w zakresie problemów: nadmiaru sebum, łupieżu, skóry wrazliwej i suchej
 • uzupełnia niedobór kwasu hialuranowego we włosach i skórze glowy

 

Aplikowana na wlosy kuracja MIST składa się z fazy ciepłej (w temperaturze 50'C) wykonywanej w salonie i fazy zimnej wykonywanej w domu.

W salonie dostępne preparaty do stosowania w domu.

Wykonywane przy pomocy urządzenia Asia:

 Zapraszamy na najmodniejszą koloryzację OMBRE HAIR -   nowy trend w farbowaniu włosów, koloryzacja włosów zainspirowana została zwykłym procesem odrastania włosów a także wypłowiałymi końcówkami włosów od słońca. Szczególnie trend ten można zauważyć u gwiazd i celebrytek. Najlepiej sprawdza się on na włosach naturalnych, średniej długości i dłuższych, dobrze wygląda na lekkich lokach i falowanych włosach. Koloryzację taką wykonuje się na końcówkach włosów poprzez ich rozjaśnienie o kilka tonów. Taki zabieg dobrze dobrany i wykonany sprawia, że włosy uzyskują dodatkowej objętości i lekkości, delikatnie rozświetlając buzię, odejmując jej lat i łagodząc rysy twarzy.

 Zabieg sauny ozonowej - częste farbowanie, trwałe ondulacje, stosowanie żeli, lakierów, pianek powoduje uszkadzanie struktury włosa, konieczne jest wtedy głębokie nawilżenie.Włosy potrzebują nawilżenia jeszcze bardziej niż skóra. Po częstych zabiegach tracą kolor, połysk, stają się łamliwe, rozdwajają się na końcach. I nie jest to już tylko kwestia estetyki. ale w takim stanie, włosy są bardziej podatne na niszczące działanie mrozu, promieni UV, sztucznego oświetlenia, suszarki, lokówki, chlorowanej wody i zanieczyszczeń w powietrzu. Z pomocą może przyjść sauna ozonowa, potrafi wniknąć głęboko we włosy, jej potencjał może spowodować zwiększenie ich objętości. Dzięki systemowi dokładnie kontrolowanych fal ultradźwiękowych, w sposobów nieprzerwany wytwarza on ogromną ilość mikroskopijnej, leczniczej mgiełki. Wykorzystując magiczną siłę wody, intensywnie wspomaga kurację włosów. Obecnie w czasach  właśnie zdrowe włosy stały się tym czego chcemy najbardziej. Zabieg taki trwa około 20 minut. Po tym czasie włosy płuczemy na przemian ciepłą i letnią wodą, by dokładnie zamknęła się ich łuska. Po zabiegu włosy są sprężyste, lśniące, łatwo się rozczesują. Wilgoć i ciepło zmiękczyły łuskę, dzięki czemu cząsteczki keratyny i D-pantenolu mogły wniknąć w głąb włosów i uszczelnić je. Cząsteczki te pozostają we włosach, lecz z każdym myciem będą się wypłukiwać, dlatego też zabieg taki warto powtarzać. najlepiej co tydzień przez miesiąc.Keratynowa odnowa i regeneracja włosów – zabieg na włosy suche i zniszczone, nadaje im długotrwały efekt odżywienia. Keratyna, naturalne białko budulcowe włosów regeneruje je, odmładza, eliminuje puszenie się i zwijanie w loki.  W trakcie zabiegu myjemy głowę specjalnym szamponem,  nakładamy keratynę u nasady włosów, po czym nawijamy je cienkimi partiami (co centymetr przy skórze głowy) na prostownicę i przeciągamy do samych końcówek. Mieszek włosowy pokryty zostaje specjalną mieszanką naturalnej keratyny wnikającej do wnętrza włosa, która odbudowuje jego strukturę polepsza kondycję, chroni przed działaniem szkodliwych toksyn - dymu, spalin, promieniowania ultrafioletowego. Włosy po zabiegu są gładkie, miękkie i lśniące, co ułatwia ich codzienną stylizację. Dla podtrzymanie efektu klientka powinna zakupić w zestawie pielęgnacyjnym szampon i odżywkę z keratyną do stosowania w domu. 

Szybki kontakt

 +22 370 33 50

e-mal: bliss@bliss.waw.pl

Nasza oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

O firmie

Bliss to nowoczesne i przyjazne miejsce w sercu Mokotowa, które powstało z myślą o ludziach, którzy pragną kompleksowo poprawić swoją urodę jak również oddać się błogim chwilom relaksu..

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze!

 Powered by: www.cdx.pl