Salon Urody BLISS
ul. Św. Bonifacego 92 lok. U-12 (200 m od Sadyba Best Mall).
Tel. (22)3703350

Strona głowna
 
CENNIK OBOWIĄZUJĄCY OD PAŹDZIERNIK 2012r:

Kamieniami (ciepłe/zimne)- 60 min - 120 zł
Relaksacyjny kolaż - 60 min - 150 zł
Antycellulitowy - 60 min     170 zł
Relaksacyjny (plecy + ręce) - 60 min - 80 zł
Relaksacyjny (nogi + stopy) - 60 min  - 80 zł
Miodowy - 60 min     130 zł
Zabiegi na ciało (peeling+serum z oliwką+balsam/maska) - 60 min  - 190 zł
Stemplami ziołowymi - 60 min - 220zł
Klasyczny całościowy - 60 min  - 120 zł
Klasyczny grzbietu - 40 min  - 80 zł
Odchudzający (uda, brzuch) - 40 min - 90 zł
Odchudzający + pośladki - 50 min  - 110zł
Kontralentarny - 15min -  40zł
Karku - 15 min  - 30zł
      
      
      

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele masaży które spełanią wszelkie oczekiwania:Masaż kamieniami - jeśli po długim i męczącym dniu marzysz o relaksie i wyciszeniu, wybierz się do salonu Bliss na masaż kamieniami. Inspirowany szamańskimi praktykami medycznymi, przywróci ci szybko nie tylko nadwątloną równowagę psychiczną, ale też fizyczną. Bedziesz mogła z nową energią zmierzyć się z kolejnym dniem. Relaksacyjny zabieg masażu kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. Masaż przeprowadza się go rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi i zimnymi marmurowymi, którymi wykonuje się spokojne, harmonijne ruchy. Wydobywa się je z dna oceanów, gdzie zostały wyszlifowane przez piasek i fale. Ich powierzchnia jest idealnie gładka, a zawarta w nich energia z głębin mórz - zbawienna dla naszego organizmu. Kamienie wulkaniczne doskonale nadają się do terapii, ponieważ rozgrzane długo trzymają ciepło.

Dla kogo?

Masaż kamieniami zaleca się osobom, które są nadmiernie zestresowane i przemęczone pracą, a także tym prowadzącym mało aktywny fizycznie tryb życia. Pomocny może się jednak okazać również w przypadku zbyniego przetrenowania, gdy mięśnie są zbyt napięte i bolą.
Wskazania do masażu
 •     otyłość
 •     okres rekonwalescencji
 •  
 •     stany po urazach OUN
 •     nerwice typu psychogennego
 •     choroby układu krązenia
 •     zaparcia
 •     urazy ortopedyczne
 •     choroby reumatyczne
 •     stany poudarowe
 •     rwa kulszowa i rwa ramienna
 •     choroba Reynauda
 •     mózgowe porazenie dziecięce (MPD)
 •     porażenia i niedowłady

 Wymagana rezerwacja z minimum 2 godzinnym wyprzedzeniem.

 
Masaż antycelulitowy - przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na cellulit i problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej cierpi co drugi człowiek bez względu na wiek i płeć. To stres, brak ruchu, nieodpowiednia dieta i przepracowanie coraz częściej "męczy" nasze ciało i skórę.Jeżeli pojawiły się na Twojej napiętej skórze delikatne zaciemnienia i lekkie nierówności, to może być to już drugie stadium cellulitu. Musisz wiedzieć, iż cellulitu, nadwagi i problemów z obrzmiałymi nogami nie powinno się lekceważyć. Po serii masażu antycellulitowego następuje widoczna redukcja tkanki tłuszczowej. Widocznie zmniejszają się obwody ciała, a skóra na Twoich biodrach , brzuchu , udach lub ramionach staje się bardziej sprężysta i jędrniejsza.Następuje również oczyszczenie organizmu z toksyn i nadmiaru tkanki tłuszczowej, oraz poprawa konsystencji i barwy skóry.Najlepszym, zlecanym i wymaganym rozwiązaniem podczas kuracji masażem wyszczuplającym, jest wzajemna współpraca nasza (jako masażystów) i Twoja (jako klienta). Daje to najlepsze efekty oraz trwałą poprawę.
 
 


Masaż stempalmi ziołowymi - masaż stemplami ziołowymi ma swe źródła w Tajlandii.  Nazwany jest Pantai Luar, co w dosłownym tłumaczeniu znaczy „na nowych brzegach”, to relaksacyjny masaż całego ciała, który odpręża i koi zarówno ciało, jak i zmysły. Terapia stemplami jest używana w Tajlandii już od ponad 400 lat. Zgodnie z tajską tradycją mieszanka leczniczych ziół jest zawijana w bawełniany materiał, następnie podgrzewana i aplikowana na ciało poprzez masaż.
    
 
Stempel do masażu powinien być przygotowany na krótko przed przeprowadzeniem zabiegu.  Trzymanie gotowych stempli powoduje ulatnianie się aromatu, tym samym stempel traci częściowo swoje walory pielęgnacyjne i zapachowe.

 
Masaż miodem - wyciąga toksyny spod skóry, tkanki podskórnej, mięśni, stawów oraz narządów wewnętrznych. Oczyszcza na poziomie komórkowym, otwiera pory, intensywnie dotlenia, oraz redukuje stres i relaksuje. Regulując płyny ustrojowe wzmacnia osłabione nadwagą mięśnie i stawy, a rozbijając tkankę tłuszczową zmniejsza objawy cellulitu. Pełni funkcję naturalnej maseczki odżywczej dla naszego ciała.
 
  
Kolaż relaksacyjny - najlepszych technik i  terapii orientalnych.Wyjątkowy rytuał charakteryzujący się naturalnością płynnie przenikających się ruchów. Masaż przywraca prawidłowy przepływ energii w organizmie i działa tonizująco na wszystkie jego struktury. Jest efektywny zarówno w profilu relaksacyjnym, odtoksyczniającym jak i kosmetycznym.
 

 Masaż klasyczny- to najpopularniejszy masaż, który w zależności od formy - intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Masaż klasyczny jest wykonywany bezpośrednio na ciele osoby masowanej przy użyciu środka ułatwiającego masaż np. oliwki, kremu do masażu, talku lub maści leczniczej. W czasie masażu odprężamy się i relaksujemy. Odpręża się też nasze ciało, miejsca pełne napięcia i bólu zostają rozprężone. Regularne stosowanie masażu polepsza samopoczucie, koryguje istniejące zmiany układu kostnego, po masażu odczuwamy mniejsze napięcie w kręgosłupie, plecach i karku. Masaż klasyczny poprawia wygląd skóry, jest ona lepiej dotleniona i ukrwiona.
 

 

Masaż odchudzający-Zadaniem tego rodzaju masażu jest rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mię1śni, przez co przyspiesza się przemianę materii. Najczęściej przeprowadza się głęboki masaż klasyczny typu sportowego tzn. wykonywany z bardzo dużą siłą w bardzo szybkim tempie i z wykorzystaniem agresywnych technik . Masaż może być niekiedy nieprzyjemny dla osoby masowanej ze względu na uczucie występującego bólu przy stosowaniu technik z dużą siłą. Do tego rodzaju masażu używa się kremów zawierających substancje roślinne, stymulujące metabolizm komórek, likwidujące tkankę tłuszczową oraz ułatwiające usuwanie toksyn i nadmiaru wody. W czasie serii zabiegów odchudzających wskazane jest wykonywanie ćwiczeń oraz przestrzeganie odpowiedniej diety.
Możliwe jest wykonanie masażu całościowego (uda, brzuch oraz pośladki) oraz wybranej partii ciała.
 

 

 

Masaż karku-Stre
s, zmęczenie, wiele godzin spędzonych przy biurku... Twoje mięśnie karku stają się napięte jak struny. To sprawia, że boli Cię głowa, szyja, czujesz narastające rozdrażnienie. Z coraz większym trudem się koncentrujesz, pracujesz wolniej i marzysz o chwili relaksu. Z pomocą przyjdzie masaż karku. Zabieg trwa około 20 min w zależności od stopnia napięcia mięśni osoby masowanej.
 
 


 

Masaż grzbietu-masaż składający się z masażu odcinka lędźwiowego, piersiowego oraz szyjnego. Czas trwania około 40 min. zalecany jest przy bólach pleców, przeciążeniach.
 Masaż kontralateralny- jest formą masażu klasycznego. Stosuje się go gdy nie można wykonać masażu na chorej kończynie ze względu na np.: zmiany dermatologiczne, rozlegle rany, oparzenia, stany zapalne, opatrunek gipsowy itp. Zabieg wykonuje się na zdrowej kończynie. Masażysta wykorzystuje skrzyżowanie naczynio – ruchowe odruchów fizjologicznych. Poprzez działanie na zdrowej kończynie wzmaga przepływ krwi i bodźców nerwowych w chorym odcinku. Dostarcza to substancji odżywczych niezbędnych do szybszej regeneracji uszkodzenia. Stosując masaż kontralateralny można skrócić czas zrostu kostnego. Dzięki temu zmniejszają się przykurcze, spadek wartości siły i zaniki mięśniowe spowodowane długotrwałym unieruchomieniem. masaż należy wykonywać seriami dopiero wtedy przynosi on spodziewany efekt.
 
 


 
W naszej ofercie znajdą Państwo również zabiegi na ciało połączone z masażami:
 
 

TERAPIA SPA KAWA & CYNAMON- ENERGIA I WYCISZENIE

Zabieg + masaż antycellulitowy- 210zł
 

TERAPIA CZEKOLADOWA & KOZIE MLEKO

Zabieg + masaż (antycellulitowy lub kolaż relaksacyjny)- 210zł
 

ARGILLOTERAPIA Z GLINKĄ

Zabieg + masaż klasyczny-180zł
 

ZABIEG CZARNE BŁOTO

Zabieg + masaż (antycellulitowy lub kolaz relaksacyjny) - 180zł
 

 

Szybki kontakt

 +22 370 33 50

e-mal: bliss@bliss.waw.pl

Nasza oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

O firmie

Bliss to nowoczesne i przyjazne miejsce w sercu Mokotowa, które powstało z myślą o ludziach, którzy pragną kompleksowo poprawić swoją urodę jak również oddać się błogim chwilom relaksu..

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze!

 Powered by: www.cdx.pl