Salon Urody BLISS
ul. Św. Bonifacego 92 lok. U-12 (200 m od Sadyba Best Mall).
Tel. (22)3703350

Strona głowna-O nas

Serdecznie witamy w salonie urody Bliss Hair&Body

100% satysfakcji Klientów to u nas rzecz najważniejsza.

Salon działa od 2000 roku do niedawna pod nazwą Gabriel i mieścił się w Sadyba Best Mall. Obecnie od października 2011 roku, aby sprostać Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy salon urody, w którym będą Państwo mogli zadbać o siebie kompleksowo.
Bliss to nowoczesne i przyjazne miejsce w sercu Mokotowa, które powstało z myślą o ludziach, którzy pragną kompleksowo poprawić swoją urodę jak również oddać się błogim chwilom relaksu.

W miłej atmosferze i wyjątkowym wnętrzu Bliss oferuje wszelkiego rodzaju zabiegi na włosy wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę fryzjerek, zabiegi z zakresu odmładzania skóry, masaże relaksacyjne jak również z zakresu odchudzania i modelowania sylwetki, stylizację paznokci, solarium oraz zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało.

Podstawa działania Bliss Hair&Body to:
  •     Nowoczesny sprzęt
  •     Renomowane marki
  •     Fachowość i profesjonalna obsługa personelu fryzjerskiego i kosmetycznego.
  •     Miła, ciepła i wyjątkowo domowa atmosfera

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze, dlatego wierzymy, że wybierając nasz salon wybierają Państwo satysfakcję nie tylko ze swojego wyglądu, ale i z miło spędzonego czasu.

Honorujemy płatność:

 

 

 

Szybki kontakt

 +22 370 33 50

e-mal: bliss@bliss.waw.pl

Nasza oferta

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

O firmie

Bliss to nowoczesne i przyjazne miejsce w sercu Mokotowa, które powstało z myślą o ludziach, którzy pragną kompleksowo poprawić swoją urodę jak również oddać się błogim chwilom relaksu..

Komfort i dobre samopoczucie naszych Klientów są dla nas najważniejsze!

 Powered by: www.cdx.pl